top of page

Muammer Sun Solfej 1 PDF

Muammer Sun solfej 1 kitabına yaşadığı şehirdeki imkansızlıklar ya da maddi imkansızlardandan dolayı ulaşamayan arkadaşlar için böyle bir başlık altında blok yazıyorum.


Muammer Sun solfej 1 kitabı güzel sanatlar lisesi, konservatuvar, eğitim fakültesi müzik öğretmenliği ya da güzel sanatlar fakültesi müzik bölümlerinin çoğunda okunan bir kitap. Yazımın başında söylediğim sebeplerden dolayı bu kitabın orjinaline ulaşamayan arkadaşlar PDF arayışına giriyor fakat ya bulamıyor ya da virüstlü sitelere yönlendirilebiliyor. Bana ulaşarak Muammer Sun solfej 1 kitabı PDF olarak var mı diye soran arkadaşların isteklerinden sonra Muammer Sun solfej 1 kitabının PDF'ini buldum ve sizinle paylaşıyorum. Umarım sizler için faydalı olur. Fakat bu PDF için "www.muzikteorim.com" sitesine ÜCRETSİZ olarak üye olmanız gerekmektedir. Çünkü bu PDF'e forumdan ulaşabilirsiniz ve forumlara sadece ÜCRETSİZ üyeler girebiliyor. Bunu yapmamdaki amaçsa sadece gerçekten işine yarayacak kişilerin bu siteye ÜCRETSİZ üye olması ve bu sitede sağlıklı bilgiler paylaşılmasıdır. Aşağıdaki linke tıklayarak Muammer Sun solfej 1 PDF paylaşımına ulaşabilirsiniz. " https://www.muzikteorim.com/forum/universite-ve-lise-ogrencileri/muammer-sun-solfej-1-pdf "


Ben sizlerle Muammer Sun solfej 1 kitabı PDF olarak paylaşıyorum. Sizlerin elinde de arkadaşlarınızın işine yarayacağını düşündüğünüz kitapların PDF'leri varsa forum bölümünde başlık açarak paylaşabilirseniz çok sevinirim. Bu sitenin amacı birbirimizle sağlıklı ve işe yarar bilgiler paylaşmaktır. Tabi ki bu da sizlerinde sayesinde olacaktır. Faydalı bilgilerinizi bizlerle paylaşmanızı heyecanla bekliyorum. Hep birlikte büyüyerek müzik adına işe yarar, sağlıklı ve bilgi kirliliğinden uzak bir site olmak ümidiyle.

Muammer Sun solfej 1 kitabının sesli videolarına "Müzik Teorim" youtube kanalından ulaşabilirsiniz. Aşağıda Müzik Teorim YouTube kanalı Muammer Sun solfej 1 kitabının oynatma listesini paylaşıyorum. Daha fazla video için YouTube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Herkese iyi çalışmalar.


23.260 görüntüleme4 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
Yazı: Blog2_Post
bottom of page