top of page

Müzik Teorim Discord Sunucusu

Bildiğiniz gibi Müzik Teorim YouTube kanalı ve Müzik Teorim internet sitesi üzerinden güzel sanatlar lisesi müzik bölümü, konservatuvar, müzik öğretmenliği, müzik bölümü güzel sanatlar fakültesi gibi müzik bölümü yetenek sınavlarına hazırlanan ve müzik bölümlerinin yetenek sınavını kazana kişiler için içerikler paylaşıyorum. Şimdi bir Discord sunucumuz da var. Aslında Müzik Teorim Discord sunucusu geçtiğimiz yıl açıldı fakat pek duyurusunu yapmadım. Discord sunucumuza giren kişilerin bilgi alışverişini, deneyimlerini paylaştıklarını, hatta aynı okulda sınava gireceklerin sunucumuzda tanışıp birlikte sınava girdiklerini gördükçe bunu daha çok duyurmam gerektiğini düşündüm.

Eğer müzik bölümlerinin yetenek sınavına hazırlanıyorsanız, Müzik Teorim Discord sunucusunda sizinle birlikte sınava girecek kişilerle bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Başvuru ve sınav tarihleri ne zaman? Sınavda neler soruluyor? Nasıl kayıt olmalıyız? Gibi soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Ya da o okulda geçtiğimiz yıllarda sınava girmiş ve kazanmış kişiler de Discord sunucumuzda olabilir. Onlardan da okul ve öğretmenler hakkında bilgi alabilirsiniz. Hatta sesli odalarda birbirinizle konuşabilir, sınava hazırlanabilirsiniz.


Bir de Muammer Sun Solfej 1 kitabının PDF hali sitemizde var ancak indirmekte sorun yaşıyoruz. Muammer Sun Solfej 1 kitabının PDF haline de Müzik Teorim Discord sunucundaki duyurular bölümünde ulaşabilirisiniz.


Bu yazdıklarım ve daha fazlasını Müzik Teorim Discord sunucunsa bulabilirsiniz. Aşağıdaki linkten Müzik Teorim Discord sunucusuna ulaşabilirisiniz. Sınava girecek herkese başarılar. Kolay gelsin.


Müzik Teorim Discord Linki : https://discord.gg/hpyr9fDTPu

274 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
Yazı: Blog2_Post
bottom of page