top of page

18. Yüzyıl Klasik Dönem Favori Piyano Eserleri

Çok önemli bir kitabı PDF olarak sizlerle paylaşmak istiyorum. Sınava hazırlanan yada üniversitelerde okuyan arkadaşlara çok faydalı olacağını düşünüyorum. Kolay, orta ve zor klasik dönem eserlerinin bulunduğu bu kitapta 39 eser bulunmaktadır.

Kolay piyano eseri, orta seviye piyano eseri ya da zor (ileri) seviyede eserler istiyorsanız tam size göre bir kitap. Yetenek sınavlarında çalabileceğiniz piyano eserlerini de kendi seviyenize göre bu kitaptan seçebilirsiniz. Bir çok arkadaş yetenek sınavlarında çalmak için piyano eseri soruyor fakat sizlerin seviyesini bilmediğim için net bir eser öneremiyorum. Bu kitapta 39 eser var ve sizler kendi seviyenize göre bu eserleri seçip çalışabilirsiniz.Üniversitede okuyan arkadaşlar, sizler de kendinizi geliştirmek ya da repertuarınızı genişletmek istiyorsanız bu piyano kitabını edinebilirsiniz. Kitapta eseri bulunan besteciler; Mozart, Beethoven, Haydn, Schumann ve daha fazlası.


Bu kitabın PDF haline forum bölümünden ulaşabilirsiniz. Foruma girebilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Üyelik tamamen ücretsizdir. Şimdiden herkese kolay gelsin. İyi çalışmalar.

18. Yüzyıl Klasik Dönem Favori Piyano Eserleri | Müzik Teorim (muzikteorim.com)

215 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
Yazı: Blog2_Post
bottom of page