top of page

1 Saatlik Ücrete 1 Ay'lık Yetenek Sınavına Hazırlık Özel Dersler

Arkadaşlar sizlere çok güzel bir haberim var. Bu güzel haberi bu akşam canlı yayına katılarak daha detaylı öğrenebilirsiniz fakat burada da biraz anlatmak istedim. Canlı yayın linkine yazımın sonunda ulaşabilirsiniz.


Müzik bölümü yetenek sınavına hazırlık dersleri ücretleri bazılarınız için fazla gelebiliyor. Yada bulunduğunuz şehirde müzik bölümü yetenek sınavları hazırlık dersleri olmayabiliyor. Ben de sizler için SuperPeer'da herhafta canlı canlı online dersler vermeye karar verdim. Bunun sizin için güzel yanı 1 saarlik ücrete 1 ay ders alabilecek olmanız. Bu platformda müzik bölümü yetenek sınavına hazırlık dersleri, dikte dersleri, müzik teorisi ve ezgi tekrarları dersleri yer alacak.


Müzik bölümü yetenek sınavı hazırlık dersleri 5 kişilk gruplar halinde olacak ve aylık ücreti 200 TL olacak. Dikte ve müzik teorisi dersleri 8 kişilik gruplar halinde ve aylık 200 TL olacak. Ezgi tekrarları da her hafta 10 adet olacak sizlerle paylaşılacak ve sınırsız kişi yararlanabilecek onun da aylık ücreti 200 TL olacakEzgi tekrarları diğerlerinden farklı olarak canlı ders gibi değil kesintisiz olarak dinleyebileceğiniz videolar halinde olacak ve her ay 40 adet birbirinden farklı ezgi tekrarı paylaşacağım. YouTube üzerinden zaten ezgi tekrarları paylaşıyorum fakat onları ders gibi çalıştırıyorum. Youtube derslerimi ücretsiz olarak izleyip aylık ezgi tekrarlarını da SuperPeer'dan alarak takviye çalışma yapabilirsiniz.


Yazımın başında da bahsettiğim gibi bu akşam 22:00'de SuperPeerda canlı yayında bunların hepsinden detaylı olarak bahsedeceğim. Üstelik sizler de isterseniz canlı yayına katılıp soru sorabilir ve önerilerde bulunabilirsiniz. Bu akşamki canlı yayın tamamen bilgilendirme amaçlı ve ücretsiz olacaktır. Aşağıdaki linke tıklayıp yer ayırtmanız yeterli olacaktır. Sınava giren bütün arkadaşlara başarılar. Sizler için her zaman elimden geleni yapmaya devam edeceğim.


Sevgiler.


https://superpeer.com/muzikteorim/event/tanisma-ve-profil-icerigi-hakkinda-bilgilendirme


107 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
Yazı: Blog2_Post
bottom of page